  • ELL-6GM470M
ELL-6GM470M
advertisement
Manufacturer No:
ELL-6GM470M
HK JDW NO:
590-ELL-6GM470M
Datasheet:
ELL-6GM470M
Step5Bar-code shipping tag
ELL-6GM470M
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    Wirewound
  • Resistance
    620mOhm
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    6.5mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    420mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    47μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    620mOhm
  • DC Current
    420mA
  • Height
    1.5748mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm