  • ELL-YFJ1R5N
ELL-YFJ1R5N
advertisement
Manufacturer No:
ELL-YFJ1R5N
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ELL-YFJ1R5N
Step5Bar-code shipping tag
ELL-YFJ1R5N
  • Packaging
    Cut Tape
  • Inductance
    1.5 μH
  • Max DC Current
    1.45A
  • Current - Saturation
    1.75A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    105mOhm
  • Inductance Tolerance
    30%
  • RMS Current (Irms)
    1.45A