  • ERZ-E14A271SC
ERZ-E14A271SC
advertisement
Manufacturer No:
ERZ-E14A271SC
HK JDW NO:
590-ERZ-E14A271SC
Package:
Disc 14mm
Datasheet:
ERZ-E14A271SC
Step5Bar-code shipping tag
ERZ-E14A271SC
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Package / Case
    Disc 14mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Bulk
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Capacitance @ Frequency
    1000pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    303V
  • Energy
    190J
  • Varistor Voltage (Min)
    247V
  • Varistor Voltage (Typ)
    270V
  • Maximum AC Volts
    175V
  • Maximum DC Volts
    225V