  • ESS030W-0900-27
ESS030W-0900-27
advertisement
Manufacturer No:
ESS030W-0900-27
HK JDW NO:
268-ESS030W-0900-27
Package:
Datasheet:
ESS030W-0900-27
Description:
Quantity:
In Stock : 69
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ESS030W-0900-27
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Series
    ESS (30W)
  • Size / Dimension
    3.30Lx1.57W x 0.99 H 83.8mmx39.9mmx25.1mm
  • Power (Watts)
    24W
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Voltage - Input (Min)
    120VAC
  • Current - Output (Max)
    900mA
  • Voltage - Output
    20V~27V