  • EVC-C-30A-600-S-25
EVC-C-30A-600-S-25
advertisement
Manufacturer No:
EVC-C-30A-600-S-25
HK JDW NO:
410-EVC-C-30A-600-S-25
Package:
Description:
CORD J1772 ANGLED TO CBL 25' BLK
Step5Bar-code shipping tag
EVC-C-30A-600-S-25
  • Operating Temperature
    -40°C~55°C
  • Max Operating Temperature
    55°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    240V 600V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Current Rating
    30A