  • EWT25JB2K50
EWT25JB2K50
advertisement
Manufacturer No:
EWT25JB2K50
HK JDW NO:
762-EWT25JB2K50
Datasheet:
EWT25JB2K50
Description:
RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 25W
Step5Bar-code shipping tag
EWT25JB2K50
  • Operating Temperature
    -55°C~350°C
  • Size / Dimension
    0.563Diax2.008L 14.30mmx51.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Resistance
    2.5kOhm
  • Max Power Dissipation
    25W