  • EXB-14V433JX
EXB-14V433JX
advertisement
Manufacturer No:
EXB-14V433JX
HK JDW NO:
590-EXB-14V433JX
Step5Bar-code shipping tag
EXB-14V433JX
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.031Lx0.024W 0.80mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    43kOhm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.031W
  • Power Per Element
    31mW
  • Element Power Dissipation
    0.031W
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm