  • EXB-38V361JV
EXB-38V361JV
advertisement
Manufacturer No:
EXB-38V361JV
HK JDW NO:
590-EXB-38V361JV
Datasheet:
EXB-38V361JV
Step5Bar-code shipping tag
EXB-38V361JV
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
    8
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    360Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm