  • EXB-U289R1JX
EXB-U289R1JX
advertisement
Manufacturer No:
EXB-U289R1JX
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EXB-U289R1JX
Step5Bar-code shipping tag
EXB-U289R1JX
    Select All
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    63mW
  • Height
    350μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Number of Pins
    8
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    9.1Ohm