  • EXB-V8V821JV
EXB-V8V821JV
advertisement
Manufacturer No:
EXB-V8V821JV
HK JDW NO:
590-EXB-V8V821JV
Datasheet:
EXB-V8V821JV
Description:
Quantity:
In Stock : 20000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
EXB-V8V821JV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    820Ohm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Case Code (Imperial)
  • Number of Contacts
  • Working Voltage
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm