  • EXC-14CH120U
EXC-14CH120U
advertisement
Manufacturer No:
EXC-14CH120U
HK JDW NO:
590-EXC-14CH120U
Package:
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Datasheet:
EXC-14CH120U
Description:
CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EXC-14CH120U
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0302 (0806 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Series
    EXC14
  • Size / Dimension
    0.033Lx0.026W 0.85mmx0.65mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Case Code (Metric)
    0806
  • Case Code (Imperial)
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    12Ohm @ 100MHz