  • EXC-24CP221U
EXC-24CP221U
advertisement
Manufacturer No:
EXC-24CP221U
HK JDW NO:
590-EXC-24CP221U
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet:
EXC-24CP221U
Description:
CMC 350MA 2LN 220 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
EXC-24CP221U
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    COUPLED TYPE; HIGH CURRENT TYPE
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
    Signal Line
  • Rated Current
    0.35A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    400mOhm
  • Current Rating (Max)
    350mA
  • Impedance @ Frequency
    220Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    5V
  • Width
    1mm
  • Height (Max)
    0.024 0.60mm