  • EZPQ38126LTA
EZPQ38126LTA
advertisement
Manufacturer No:
EZPQ38126LTA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EZPQ38126LTA
Package:
Datasheet:
EZPQ38126LTA
Description:
Cap Film 12uF 380VAC PP 5% (41.5 X 30 X 56mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.008 Ohm 105°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
EZPQ38126LTA
    Select All
  • Product Weight (g)
    122
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    380VAC