  • F1238E48B1-FHR
F1238E48B1-FHR
advertisement
Manufacturer No:
F1238E48B1-FHR
HK JDW NO:
528-F1238E48B1-FHR
Package:
Datasheet:
F1238E48B1-FHR
Step5Bar-code shipping tag
F1238E48B1-FHR
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    Square - 119mm Lx119mm H
  • Feature
    Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
  • Termination
    3 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    48VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.210A
  • Static Pressure
    0.330 in H2O (82.2 Pa)
  • Width
    38.00mm