  • F125PP223K100V
F125PP223K100V
advertisement
Manufacturer No:
F125PP223K100V
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F125PP223K100V
Package:
2220
Datasheet:
Description:
22nF Film Capacitor 10% 2220
Quantity:
In Stock : 9600
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
F125PP223K100V
  • Package / Case
    2220
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    5mm
  • Dielectric
    PPS
  • Length
    5.7mm