  • F3SJ-A0470P20
F3SJ-A0470P20
advertisement
Manufacturer No:
F3SJ-A0470P20
HK JDW NO:
607-F3SJ-A0470P20
Description:
F3SJ-A0470P20
Step5Bar-code shipping tag
F3SJ-A0470P20
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Operating Range
    0.2m ~ 9.0m
  • Protective Height
    470mm
  • Number of Beams
    31
  • Beam Pitch
    15mm