  • F3SJ-A2460P25-TS
F3SJ-A2460P25-TS
advertisement
Manufacturer No:
F3SJ-A2460P25-TS
HK JDW NO:
607-F3SJ-A2460P25-TS
Description:
F3SJ-A2460P25-TS
Step5Bar-code shipping tag
F3SJ-A2460P25-TS
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Hand
  • Detection Capability
    25mm
  • Operating Range
    0.2m ~ 7.0m
  • Protective Height
    2460mm
  • Number of Beams
    123
  • Beam Pitch
    20mm