  • F426BQ564J300C
F426BQ564J300C
advertisement
Manufacturer No:
F426BQ564J300C
HK JDW NO:
417-F426BQ564J300C
Package:
Datasheet:
F426BQ564J300C
Description:
Cap Film 0.56uF 300V PP 5% (18 X 8.5 X 16mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F426BQ564J300C
    Select All
  • Product Weight (g)
    3.4
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    NRND
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    160VAC|300VDC