  • F450AG223J400L
F450AG223J400L
advertisement
Manufacturer No:
F450AG223J400L
HK JDW NO:
417-F450AG223J400L
Package:
Datasheet:
F450AG223J400L
Description:
Cap Film 0.022uF 400V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
F450AG223J400L
  • Product Weight (g)
    0.6
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    400VDC|250VAC