  • F450AP333J630L
F450AP333J630L
advertisement
Manufacturer No:
F450AP333J630L
HK JDW NO:
417-F450AP333J630L
Package:
Datasheet:
F450AP333J630L
Description:
Cap Film 0.033uF 630V PP 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
F450AP333J630L
  • Product Weight (g)
    1.3
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    630VDC|300VAC