  • F463FN224K1K6Z
F463FN224K1K6Z
advertisement
Manufacturer No:
F463FN224K1K6Z
HK JDW NO:
417-F463FN224K1K6Z
Package:
Datasheet:
F463FN224K1K6Z
Description:
Cap Film 0.22uF 1600V PP 10% (31.5 X 14 X 28mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 105°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F463FN224K1K6Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    1600VDC|650VAC