  • F464RP274J2K5Z
F464RP274J2K5Z
advertisement
Manufacturer No:
F464RP274J2K5Z
HK JDW NO:
417-F464RP274J2K5Z
Package:
Datasheet:
F464RP274J2K5Z
Description:
Cap Film 0.27uF 2500V PP 5% (41 X 21 X 38mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 105°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F464RP274J2K5Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    2500VDC|900VAC