  • F601JJ105K050C
F601JJ105K050C
advertisement
Manufacturer No:
F601JJ105K050C
HK JDW NO:
417-F601JJ105K050C
Package:
Datasheet:
F601JJ105K050C
Description:
Cap Film 1uF 50V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F601JJ105K050C
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    50VDC|30VAC