  • F60C500V3A
F60C500V3A
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V3A
HK JDW NO:
3283-F60C500V3A
Description:
Electric Fuse, 3A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder