  • F611DJ106M063L
F611DJ106M063L
advertisement
Manufacturer No:
F611DJ106M063L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F611DJ106M063L
Package:
Datasheet:
F611DJ106M063L
Description:
Cap Film 10uF 63V PET 20% (26 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
F611DJ106M063L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    40VAC|63VDC