  • F612JM334K100L
F612JM334K100L
advertisement
Manufacturer No:
F612JM334K100L
HK JDW NO:
417-F612JM334K100L
Package:
Datasheet:
F612JM334K100L
Description:
Cap Film 0.33uF 100V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
F612JM334K100L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    100VDC|63VAC