  • F840RS106M275C
F840RS106M275C
advertisement
Manufacturer No:
F840RS106M275C
HK JDW NO:
417-F840RS106M275C
Description:
10μF Film Capacitor 20% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F840RS106M275C
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • Lead Pitch
    37.5mm