  • FA-128S 19.2000MF12Y-AG5
FA-128S 19.2000MF12Y-AG5
advertisement
Manufacturer No:
FA-128S 19.2000MF12Y-AG5
HK JDW NO:
262-FA-128S 19.2000MF12Y-AG5
Step5Bar-code shipping tag
FA-128S 19.2000MF12Y-AG5
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-128S
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±12ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    7pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm