  • FBA04VA450RB-00
FBA04VA450RB-00
advertisement
Manufacturer No:
FBA04VA450RB-00
HK JDW NO:
782-FBA04VA450RB-00
Datasheet:
FBA04VA450RB-00
Description:
FERRITE BEAD 45 OHM AXIAL 1LN
Step5Bar-code shipping tag
FBA04VA450RB-00
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.177L 3.50mmx4.50mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    45Ohm
  • Max DC Current
    7A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Current Rating (Max)
    7A
  • Impedance @ Frequency
    45Ohms @ 100MHz
  • Length
    4.4958mm