  • FC3BABALI24A0-T3
FC3BABALI24A0-T3
advertisement
Manufacturer No:
FC3BABALI24A0-T3
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC3BABALI24A0-T3
Package:
Datasheet:
FC3BABALI24A0-T3
Description:
Crystal 24MHz ±50ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R