  • FC3BQBBMM24.0-T3
FC3BQBBMM24.0-T3
advertisement
Manufacturer No:
FC3BQBBMM24.0-T3
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC3BQBBMM24.0-T3
Package:
Datasheet:
FC3BQBBMM24.0-T3
Description:
Crystal 24MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R