  • FC3BQCBLF25.0-T3
FC3BQCBLF25.0-T3
advertisement
Manufacturer No:
FC3BQCBLF25.0-T3
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC3BQCBLF25.0-T3
Package:
Datasheet:
FC3BQCBLF25.0-T3
Description:
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R