  • FF450R17ME4B11BOSA1
FF450R17ME4B11BOSA1
advertisement
Manufacturer No:
FF450R17ME4B11BOSA1
HK JDW NO:
376-FF450R17ME4B11BOSA1
Step5Bar-code shipping tag
FF450R17ME4B11BOSA1
    Select All
  • Factory Lead Time
    52 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Configuration
    2 Independent
  • Element Configuration
    Dual
  • Power - Max
    2500W
  • Halogen Free
    Not Halogen Free
  • Current - Collector Cutoff (Max)
    3mA
  • Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
    1700V
  • Current - Collector (Ic) (Max)
    600A
  • Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
    2.3V @ 15V, 450A
  • Input Capacitance (Cies) @ Vce
    36nF @ 25V