  • FF450R33T3E3P4BPMA1
FF450R33T3E3P4BPMA1
advertisement
Manufacturer No:
FF450R33T3E3P4BPMA1
HK JDW NO:
376-FF450R33T3E3P4BPMA1
Step5Bar-code shipping tag
FF450R33T3E3P4BPMA1
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Series
    XHP™3
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Configuration
    Half Bridge
  • Power - Max
    1000000W
  • Current - Collector Cutoff (Max)
    5mA
  • Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
    3300V
  • Current - Collector (Ic) (Max)
    450A
  • Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
    2.75V @ 15V, 450A