  • FK24C0G2A472J
FK24C0G2A472J
advertisement
Manufacturer No:
FK24C0G2A472J
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-FK24C0G2A472J
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0047uF, Through Hole Mount, 1810, RADIAL LAEDED, ROHS COMPLIANT