  • FK26C0G1H473J
FK26C0G1H473J
advertisement
Manufacturer No:
FK26C0G1H473J
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-FK26C0G1H473J
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.047uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT