  • FKA1-17251QBLW31
FKA1-17251QBLW31
advertisement
Manufacturer No:
FKA1-17251QBLW31
HK JDW NO:
649-FKA1-17251QBLW31
Datasheet:
FKA1-17251QBLW31
Description:
FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Step5Bar-code shipping tag
FKA1-17251QBLW31
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    14~158°F -10°C~70°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    Rectangular/Rounded - 172mm Lx150mm H
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Max Operating Temperature
    158°C
  • Min Operating Temperature
    14°C
  • Voltage - Rated
    230VAC
  • Approval Agency
    CE, TUV, UL
    Tubeaxial
  • Width
    50.80mm