  • FKP0D001000B00JA00
FKP0D001000B00JA00
advertisement
Manufacturer No:
FKP0D001000B00JA00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-FKP0D001000B00JA00
Package:
Description:
Cap Film 100pF 100V PP 5% (4.6 X 2.5 X 7mm) Radial 2.5mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP0D001000B00JA00
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    100VDC|63VAC