  • FKP1T001504B00JSC9
FKP1T001504B00JSC9
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T001504B00JSC9
HK JDW NO:
864-FKP1T001504B00JSC9
Package:
Description:
Cap Film 150pF 1600V PP 5% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T001504B00JSC9
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    1600VDC|650VAC