  • FKP3G001002B00KSSD
FKP3G001002B00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP3G001002B00KSSD
HK JDW NO:
864-FKP3G001002B00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 100pF 400V PP 10% (10 X 3 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP3G001002B00KSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.388
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    250VAC|400VDC