  • FL1M-12SJ-1-Y2V
FL1M-12SJ-1-Y2V
advertisement
Manufacturer No:
FL1M-12SJ-1-Y2V
HK JDW NO:
512-FL1M-12SJ-1-Y2V
Package:
Datasheet:
FL1M-12SJ-1-Y2V
Description:
LED YEL 12MM NUT 2VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1M-12SJ-1-Y2V
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.47 (12.00mm)
  • Voltage
    2V
  • Current
    20mA