  • FLP5R10.0-SG
FLP5R10.0-SG
advertisement
Manufacturer No:
FLP5R10.0-SG
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-FLP5R10.0-SG
Package:
Datasheet:
Description:
LIGHT PIPE ASSY 1MM 10.0" RA GRN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLP5R10.0-SG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Board/Panel Mount, Press Fit, Right Angle
  • Series
    FLP-5
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Flexible 10 (254.0mm)
  • Color
    Green
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Configuration
    Single
  • Lens Style
    Round with Domed Top
  • Lens Size
    7.00mm