  • FLP5R12.0-SBC
FLP5R12.0-SBC
advertisement
Manufacturer No:
FLP5R12.0-SBC
HK JDW NO:
100-FLP5R12.0-SBC
Description:
LED Light Pipes Light Pipe Assembly, Flexible, 1mm Fiber Optic Core, Right Angle, 7mm Round Lens, 12.0 in., Super Bi-Color Red/Green