  • FLTWC0319-24-40
FLTWC0319-24-40
advertisement
Manufacturer No:
FLTWC0319-24-40
HK JDW NO:
798-FLTWC0319-24-40
Package:
Datasheet:
FLTWC0319-24-40
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLTWC0319-24-40
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    135°C
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Yellow, Black Stripe
  • Conductor Strand
    19/36
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.038 (0.96mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm