  • FMP-50FTF52-1K65
FMP-50FTF52-1K65
advertisement
Manufacturer No:
FMP-50FTF52-1K65
HK JDW NO:
898-FMP-50FTF52-1K65
Datasheet:
FMP-50FTF52-1K65
Step5Bar-code shipping tag
FMP-50FTF52-1K65
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1.65kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W