  • FN3310-400-99-R5
FN3310-400-99-R5
advertisement
Manufacturer No:
FN3310-400-99-R5
HK JDW NO:
694-FN3310-400-99-R5
Package:
Datasheet:
FN3310-400-99-R5
Description:
LINE FILTER 520VAC 400A CHASS
Step5Bar-code shipping tag
FN3310-400-99-R5
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Published
    2015
  • Series
    FN 3310
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination Style
    Terminal Post
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Approval Agency
    CE, cURus, ENEC
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    400A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    DC~60Hz