  • FOXSDLF/184-20
FOXSDLF/184-20
advertisement
Manufacturer No:
FOXSDLF/184-20
HK JDW NO:
310-FOXSDLF/184-20
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 14667
Step5Bar-code shipping tag
FOXSDLF/184-20
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.005%
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Additional Feature
    TR, 13 INCH
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    18.432MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    18.432MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
    PARALLEL - FUNDAMENTAL
  • Series Resistance
    40Ohm
  • Height
    4.4958mm
  • Length
    11.7mm
  • Width
    5mm