  • FSK-72.5KD-17
FSK-72.5KD-17
advertisement
Manufacturer No:
FSK-72.5KD-17
HK JDW NO:
792-FSK-72.5KD-17
Package:
Datasheet:
FSK-72.5KD-17
Description:
CABLE FLXSTRP 17POS 2.00MM 2.5"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FSK-72.5KD-17
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pitch
    0.079 2.00mm
  • Number of Conductors
    17
  • Termination Style
    Completely Exposed Wires on Both Sides, Staggered
  • Cable Type
    Flexstrip
  • Length
    2.500 63.50mm
  • Length - Exposed Ends
    0.125 3.18mm