  • FVXO-HC53B-30.72
FVXO-HC53B-30.72
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC53B-30.72
HK JDW NO:
310-FVXO-HC53B-30.72
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC53B-30.72
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    30.72MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm