  • FVXO-HC53B-74.25
FVXO-HC53B-74.25
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC53B-74.25
HK JDW NO:
310-FVXO-HC53B-74.25
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC53B-74.25
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    74.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    47mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm